Главни одбор

Подијели

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Главни одбор Савеза независних социјалдемократа изабран на
6. Сабору одржаном 15. 06. 2019. године у Лакташима: 

Чланови ГО СНСД

1. Авдаловић Миленко, Невесиње
2. Агбаба Павле, Нови Град
3. Агић Душко, Источни Дрвар
4. Алексић Горан, Кнежево
5. Алексић Зоран, Бања Лука
6. Алексић Миљан, Билећа
7. Амбулија Срђан, Требиње
8. Амиџић Срђан, Бања Лука
9. Андрић Владан, Зворник
10. Андрић Дарко, Вишеград
11. Аничић Дивна, Мркоњић Град
12. Аничић Милан, Мркоњић Град
13. Антић Жељко, Брчко
14. Антонић Момчило, Бања Лука
15. Арсеновић Жељана, Бијељина
16. Аулић Саша, Прњавор
17. Аџић Зоран, Градишка
18. Бабић Бранко, Приједор
19. Бабић Санела, Лакташи
20. Бајић Божана, Бања Лука
21. Бајић Вања, Нови Град
22. Бандука Татјана, Пале
23. Бањак Драгослав, Требиње
24. Баришић Милован, Козарска Дубица
25. Барјактаревић Душан, Рибник
26. Баруџија Алекса, Бања Лука
27. Батар Драгомир, Бања Лука
28. Батинић Миодраг, Требиње
29. Башевић Страхиња, Соколац
30. Баштинац Милан, Лакташи
31. Баштинац Никола, Бања Лука
32. Бјељац Николина, Бања Лука
33. Благојевић Владо, Добој
34. Благојевић Зоран, Добој
35. Благојевић Зоран, Петрово
36. Благојевић Марко, Лакташи
37. Блажић Срђан, Брчко
38. Богданић Драган, Теслић
39. Богдановић Дијана, Бања Лука
40. Бодирога Александар, Требиње
41. Бојанић Драгољуб, Бања Лука
42. Бојић Мирослав, Лакташи
43. Боројевић Бобан, Лакташи
44. Боројевић Горан, Кнежево
45. Босанчић Горана, Приједор
46. Ботић Богдан, Невесиње
47. Бошњак Игор, Теслић
48. Бошњаковић Тања, Бијељина
49. Бркић Јасна, Бања Лука
50. Броћета Горан, Дрвар
51. Бубић Раденко, Котор Варош
52. Бузаковић Александар, Бања Лука
53. Букејловић Милош, Добој
54. Букејловић Нина, Добој
55. Булут Вера, Требиње
56. Бурсаћ Горан, Бања Лука
57. Бурсаћ Саша, Приједор
58. Бутулија Здравко, Требиње
59. Васић Рајко, Бања Лука
60. Видаковић Марко, Источна Илиџа
61. Видаковић Мира, Осмаци
62. Видић Бојан, Модрича
63. Видовић Зора, Србац
64. Видовић Радојица, Србац
65. Вићић Ружица, Угљевик
66. Вишковић Радован, Милићи
67. Владичић Владислав, Требиње
68. Владичић Слађана, Фоча
69. Вожни Весна, Нови Град
70. Војводић Драган, Рибник
71. Војновић Јово, Бања Лука
72. Врањеш Никица, Лакташи
73. Врачевић Александар, Зворник
74. Врховац Дражен, Приједор
75. Врховац Милена, Градишка
76. Врховац Радиша, Лакташи
77. Вујаковић Горан, Лакташи
78. Вујановић Владо, Прњавор
79. Вујичић Мирослав, Источна Илиџа
80. Вујковић Миленко, Приједор
81. Вујмиловић Зоран, Бања Лука
82. Вукадиновић Милан, Фоча
83. Вукашиновић Жељка, Рогатица
84. Вуковић Милан, Нови Град
85. Вуковић Радован, Билећа
86. Вулин Драгана, Лакташи
87. Вулић Сања, Добој
88. Вучковић Милан, Бања Лука
89. Гаврановић Слободан, Бања Лука
90. Гаврић Рајко, Теслић
91. Гаговић Драгомир, Трново
92. Гајић Дијана, Бања Лука
93. Гајић Драган, Угљевик
94. Гачић Оливер, Бања Лука
95. Глигорић Владо, Челинац
96. Гогановић Александар, Добој
97. Гојић Душко, Нови Град
98. Голијан Јанко, Хан Пијесак
99. Голић Сребренка, Бања Лука
100. Гостимировић Славица, Добој
101. Гостић Урош, Добој
102. Грајић Радован, Бања Лука
103. Граховац Зорица, Бања Лука
104. Граховац Урош, Градишка
105. Грубешић Славица, Лакташи
106. Грубор Милан, Бања Лука
107. Грујић Крсто, Бања Лука
108. Грујичић Младен, Сребреница
109. Губић Лужија Јелена, Козарска Дубица
110. Гужвић Владимир, Србац
111. Давидовић Драгољуб, Бања Лука
112. Давидовић Немања, Босански Петровац
113. Далшашо Лепир Александра, Прњавор
114. Дамјановић Драгана, Дрвар
115. Дамјановић Предраг, Бања Лука
116. Девић Данијела, Шипово
117. Дејановић Миле, Костајница
118. Деспотовић Југослав, Бијељина
119. Додик Игор, Лакташи
120. Додик Милорад, Лакташи
121. Доњак Наташа, Бања Лука
122. Драгаш Дубравка, Источни Стари Град
123. Драгичевић Данијел, Зворник
124. Драгичевић Огњен, Приједор
125. Драгојевић Горан, Приједор
126. Драгосављевић Млађан, Србац
127. Дринић Рајко, Приједор
128. Дрљача Мирослав, Нови Град
129. Дубов Никола, Брод
130. Дувњак Лазарела, Гламоч
131. Ђајић Владо, Бања Лука
132. Ђекић Недељко, Станари
133. Ђокић Милан, Зворник
134. Ђокић Драгојла, Бања Лука
135. Ђонлага Ристо, Невесиње
136. Ђукановић Милка, Бијељина
137. Ђукић Данијела, Брод
138. Ђуран Марио, Модрича
139. Ђурђевић Александар, Бијељина
140. Ђурђевић Ведран, Шамац
141. Ђурђевић Милорад, Бања Лука
142. Ђуревић Младен, Вишеград
143. Ђурић Снежана, Власеница
144. Ђуровић Сњежана, Вишеград
145. Ђурчић Наташа, Нови Град
146. Еркић Сандра, Зворник
147. Жигић Мирослав, Доњи Жабар
148. Жмирић Огњен, Градишка
149. Жујић Милан, Нови Град
150. Жунић Игор, Дервента
151. Зелић Васо, Рибник
152. Зељковић Момчило, Челинац
153. Зец Драгана, Бања Лука
154. Зубић Горан, Купрес (Рс)
155. Иванић Димитрије, Бијељина
156. Иванишевић Милош, Невесиње
157. Иванковић Бојан, Бања Лука
158. Ивановић Бојан, Зворник
159. Ивановић Божидар, Лакташи
160. Иветић Дамир, Оџак
161. Игњатић Немања, Лакташи
162. Игњић Божо, Теслић
163. Илић Драшко, Бања Лука
164. Илић Саша, Србац
165. Иловчевић Аленка, Модрича
166. Инђић-Музичка Татјана, Приједор
167. Ињац Данијела, Лакташи
168. Јавор Слободан, Приједор
169. Јагодић Милорад, Рогатица
170. Јаковљевић Јелена, Мркоњић Град
171. Јанковић Мирослав, Челинац
172. Јанковић Синиша, Рогатица
173. Јањетовић Никола, Костајница
174. Јањић Горан, Бијељина
175. Јевтић Горан, Дервента
176. Јелић Петар, Модрича
177. Јеринић Бориc, Добој
178. Јеринић Горан, Станари
179. Јефтић Синиша, Дервента
180. Јованчић Ведран, Источно Ново Сарајево
181. Јовичић Илија, Брод
182. Јоловић Милан, Соколац
183. Југовић Бошко, Пале
184. Јунгић Весна, Дервента
185. Јурић Милка, Котор Варош
186. Јурић Мирољуб, Котор Варош
187. Кабић Драгослав, Приједор
188. Каленић Дијана, Добој
189. Каран Синиша, Бања Лука
190. Карапетровић Ранко, Лакташи
191. Караћ Небојша, Рибник
192. Катић Јован, Источно Ново Сарајево
193. Каурин Владо, Козарска Дубица
194. Келечевић Сњежана, Лакташи
195. Кесеровић Јовица, Бања Лука
196. Кесић Александар, Бања Лука
197. Клокић Златан, Прњавор
198. Кљечанин Срђан, Теслић
199. Кнежевић Драган, Бијељина
200. Ковач Милан, Шипово
201. Ковачевић Драго, Петровац
202. Ковачевић Немања, Бања Лука
203. Ковачевић Радован, Бања Лука
204. Ковачевић Сандра, Невесиње
205. Ковачевић Сања, Пале
206. Ковачевић Славко, Добој
207. Ковачевић Томислав, Градишка
208. Којић Бојан, Србац
209. Комлен Милева, Мостар
210. Комленовић Милева, Калиновик
211. Комљеновић Милош, Лакташи
212. Кондић Радослав, Крупа на Уни
213. Короман Бранко, Пале
214. Косановић Раде, Бијељина
215. Косорић Борјана, Соколац
216. Коџоман Мирослав, Лакташи
217. Коџоман Свјетлана, Лакташи
218. Кошарац Сташа, Источно Ново Сарајево
219. Крагуљ Никола, Градишка
220. Краљевић Мирослав, Власеница
221. Крга Жељка, Лакташи
222. Крекић Младен, Модрича
223. Крсмановић Дејан, Вишеград
224. Крчмар Мирјана, Бања Лука
225. Кузмановић-Василић Зорица, Бања Лука
226. Кузмић Ненад, Лакташи
227. Кулашинац Наташа, Источно Ново Сарајево
228. Кундачина Срђан, Билећа
229. Кунић Велимир, Дрвар
230. Куриџа Дрена, Оштра Лука
231. Кусић Свјетлана, Србац
232. Кусмук Невена, Соколац
233. Кутлешић-Стевић Снежана, Бања Лука
234. Кушљић Горан, Котор Варош
235. Лажетић Мирјана, Гацко
236. Лазаревић Момир, Милићи
237. Лазић Зоран, Угљевик
238. Лазић Јелена, Градишка
239. Лакић Валерија, Требиње
240. Ламбета Недељко, Требиње
241. Лекић Зоран, Прњавор
242. Летић Миленко, Бања Лука
243. Лиховић Гордана, Бања Лука
244. Ловрић Милица, Бијељина
245. Лукач Бојан, Нови Град
246. Лукач Драган, Бања Лука
247. Лукић Јасна, Добој
248. Лукић Љубиша, Брчко
249. Лукић Милош, Бања Лука
250. Лукић Славица, Бијељина
251. Љубојевић Ивана, Бања Лука
252. Мазалица Срђан, Бања Лука
253. Мајдов Немања, Источно Ново Сарајево
254. Мајкић Душанка, Бања Лука
255. Макић Урош, Босанско Грахово
256. Максимовић Синиша, Бијељина
257. Малешевић Бранка, Бања Лука
258. Малић Драшко, Челинац
259. Малић Свјетлана, Прњавор
260. Маличевић Миладин, Бања Лука
261. Малиџан Вања, Бања Лука
262. Мандушић Радован, Бијељина
263. Марић Вељко, Фоча
264. Марић Весна, Горажде
265. Маричић Горан, Бања Лука
266. Марјановић Милош, Приједор
267. Марковић Обрен, Зворник
268. Марковић Милица, Бијељина
269. Марковић Новка, Модрича
270. Марковић Петар, Гацко
271. Маслић Ружица, Брод
272. Мастикоса Драган, Оштра Лука
273. Мастило Славиша, Бијељина
274. Матић Стојанка, Источна Илиџа
275. Мацан Драгана, Бања Лука
276. Машић Неђо, Чајниче
277. Машић Радисав, Фоча
278. Мешић Емина, Босански Петровац
279. Мијатовић Драган, Травник
280. Мијатовић Јелена, Соколац
281. Микић Добрила, Србац
282. Микић Дражен, Прњавор
283. Миланковић Славиша, Прњавор
284. Милановић Горан, Мркоњић Град
285. Милановић Ново, Градишка
286. Милекић Бранислава, Лакташи
287. Миливојевић Соња, Теслић
288. Милидраговић Радован, Берковићи
289. Милић Бошко, Зворник
290. Милић Горан, Фоча
291. Милић Љиљана, Трново
292. Милић Младен, Бијељина
293. Милић Синиша, Брчко
294. Миловановић Мирослав, Бијељина
295. Миловић Срђан, Гацко
296. Милошевић Велибор, Шековићи
297. Милошевић Мара, Модрича
298. Милошевић Обрад, Босански Петровац
299. Милуновић Дарко, Бања Лука
300. Милуновић Живко, Лакташи
301. Миљановић Љубица, Требиње
302. Минић Саво, Шамац
303. Митровић Стефан, Бијељина
304. Митровић Војин, Бијељина
305. Митровић Огњен, Добој
306. Митровић Славко, Бања Лука
307. Мићић Стјепан, Бијељина
308. Мићић Петра, Пелагићево
309. Мичић Душан, Бијељина
310. Мишељић Гордан, Требиње
311. Млађеновић Недељко, Братунац
312. Мочевић Неда, Источна Илиџа
313. Мочевић Сања, Сребреница
314. Мрда Данијела, Источно Ново Сарајево
315. Мркајић Марко, Братунац
316. Николић Зоран, Осмаци
317. Нинић Драго, Козарска Дубица
318. Нишић Љубомир, Брчко
319. Новаковић Бранислав, Милићи
320. Новаковић Жарко, Угљевик
321. Новаковић-Бурсаћ Сњежана, Бања Лука
322. Новић Средоје, Бања Лука
323. Обућина Јелена, Трново
324. Остојић Владо, Хан Пијесак
325. Павић Далибор, Приједор
326. Павлица Млађен, Купрес
327. Павловић Далибор, Приједор
328. Павловић Дејан, Фоча
329. Павловић Драгомир, Теслић
330. Павловић Миленко, Градишка
331. Павловић Огњен, Зворник
332. Павловић Радомир, Сребреница
333. Павловић-Жунић Сања, Бања Лука
334. Пајић Весна, Власеница
335. Палија Станислав, Бања Лука
336. Панић Душан, Станари
337. Панић Звјездан, Градишка
338. Пантић Јелена, Милићи
339. Панџић Синиша, Шипово
340. Пауревић Чутура Споменка, Теслић
341. Пашалић Борис, Челинац
342. Пејаковић Душко, Челинац
343. Пејановић Свјетлана, Шековићи
344. Перић Зоран, Бијељина
345. Перић Ромић Ранка, Градишка
346. Перишић Марко, Рогатица
347. Перишић Недељко, Вишеград
348. Петковић Биљана, Лакташи
349. Петковић Мила, Ново Горажде
350. Петровић Борислав, Прњавор
351. Петровић Душан, Зворник
352. Петровић Лука, Требиње
353. Петровић Обрен, Добој
354. Петровић Перо, Вишеград
355. Петровић-Зечић Љиља, Бања Лука
356. Пијетловић Денис, Дервента
357. Писић Александар, Зворник
358. Писић Биљана, Зворник
359. Пјерановић Маја, Дервента
360. Поповић Зоран, Бања Лука
361. Поповић Младен, Власеница
362. Поповић Радомирка, Теслић
363. Поповић Саша, Лакташи
364. Попржен Мирослав, Бања Лука
365. Праштало Драго, Сански Мост
366. Продановић Лазар, Зворник
367. Пузигаћа Драго, Дрвар
368. Пушара Невенка, Центар Сарајево
369. Пушић Ранкица, Бања Лука
370. Радановић Ђорђе, Шековићи
371. Радивојша Небојша, Гламоч
372. Радић Јово, Тузла
373. Радмановић Небојша, Бања Лука
374. Радојичић Игор, Бања Лука
375. Радонић Лука, Теслић
376. Радуловић Наташа, Бања Лука
377. Рајилић Сњежана, Нови Град
378. Рајчевић Срђан, Бања Лука
379. Ракић Борислав, Вукосавље
380. Ракић Невена, Градишка
381. Ранкић Петко, Братунац
382. Ранкић Срђан, Братунац
383. Рачић Гордан, Источни Мостар
384. Рашевић Весна, Фоча
385. Рељић Драгољуб, Зворник
386. Рељић Владо, Приједор
387. Рељић Раденко, Козарска Дубица
388. Риђошић Драган, Зворник
389. Ристановић Љубиша, Бијељина
390. Ристић Душан, Градишка
391. Ристић Иванка, Теслић
392. Ристић Момир, Шековићи
393. Рокић Владимир, Козарска Дубица
394. Ружичић Снежана, Језеро
395. Рунић Душица, Дрвар
396. Савић Никола, Модрича
397. Савичић Иван, Челинац
398. Сандић Славиша, Бања Лука
399. Сандић Стеван, Лопаре
400. Сантрач Драган, Мркоњић Град
401. Сарић Радан, Осмаци
402. Симић Жељко, Прњавор
403. Симић Јована, Брчко
404. Симић Милорад, Дервента
405. Симовић Срђан, Требиње
406. Скокић Ведран, Добој
407. Сладоје Радомир, Калиновик
408. Сладојевић Жељко, Градишка
409. Сошња Франц, Бања Лука
410. Спасић Драгана, Зворник
411. Спасојевић Борис, Лакташи
412. Средановић Петар, Равно
413. Станишић Борисав, Рудо
414. Станковић Дарко, Лакташи
415. Станковић Драган, Лакташи
416. Стевановић Зоран, Зворник
417. Стевановић Остоја, Станари
418. Стефановић Дарко, Зворник
419. Стојановић Вид, Модрича
420. Стојановић Мишо, Теслић
421. Стојичић Жељка, Мркоњић Град
422. Стојнић Радмила, Бања Лука
423. Страживук Бранко, Градишка
424. Суботић Александар, Добој
425. Талић Ненад, Бања Лука
426. Таминџија Илија, Невесиње
427. Тасовац Милутин, Угљевик
428. Тегелтија Душанка, Бања Лука
429. Тегелтија Зоран, Мркоњић Град
430. Тешановић Гордана, Бања Лука
431. Тешановић Нада, Бања Лука
432. Тијанић Вељо, Зворник
433. Тодић Милана, Нови Град
434. Тодоровић Живко, Србац
435. Тодоровић Мирко, Вогошћа
436. Тодоровић Момчило, Рибник
437. Тодоровић Невена, Бања Лука
438. Томаш Далибор, Прњавор
439. Томаш Дарко, Прњавор
440. Томић Бошко, Пале
441. Топић Драгослав, Бања Лука
442. Топић Милијана, Челинац
443. Топић Родољуб, Козарска Дубица
444. Тошић Бојан, Соколац
445. Тошић Јована, Бања Лука
446. Трампић Гордана, Власеница
447. Тривић Горан, Челинац
448. Трифковић Зоран, Бијељина
449. Трифуновић Ратко, Бања Лука
450. Тришић-Бабић Ана, Бања Лука
451. Ћопић Бојана, Приједор
452. Ћорић Недељко, Бијељина
453. Ћосић Љубиша, Источно Ново Сарајево
454. Ћосић Огњен, Бања Лука
455. Ћузулан Божо, Љубиње
456. Ћук Доброслав, Требиње
457. Ћурић Мирко, Требиње
458. Ћурчић Слободанка, Брчко
459. Ћућун Младен, Бања Лука
460. Уљаревић Милосав, Невесиње
461. Умичевић Маринко, Бања Лука
462. Хрваћанин Живко, Кнежево
463. Хуремовић Динко, Прњавор
464. Цвијановић Жељка, Бања Лука
465. Цвијановић Миленко, Добој
466. Цвијетиновић Саво, Лопаре
467. Цицовић Лука, Пале
468. Цумбо Младинко, Шипово
469. Цуца Новка, Билећа
470. Чанчар Јелена, Фоча
471. Чаркић Јована, Бања Лука
472. Ченгија Оливера, Градишка
473. Чолаковић Милко, Рудо
474. Чоловић Мирко, Соколац
475. Шајин Весна, Дервента
476. Шарчевић Ђорђе, Шековићи
477. Шврака Сузана, Прњавор
478. Шебез Гојко, Купрес (РС)
479. Шекара Срђан, Пале
480. Шеранић Ален, Бања Лука
481. Шешлија Небојша, Источна Илиџа
482. Шиник Слађана, Градишка
483. Шкипина Дамјан, Пале
484. Шкрбић Ранко, Бања Лука
485. Шолаја Душица, Зворник
486. Шпирић Никола, Бања Лука
487. Штрбац Милован, Бања Лука
488. Шукурма Ненад, Брод
489. Шулић Денис, Градишка
490. Шуман Јовица, Козарска Дубица
491. Шупић Благоје, Требиње
492. Шупљеглав Предраг, Мостар
493. Шушић Тања, Милићи