Главни одбор

Подијели

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Главни одбор Савеза независних социјалдемократа изабран на
5. Сабору одржаном 25.4.2015. године у Источном Сарајеву: 

Чланови ГО СНСД

1. Амиџић Срђан, Бања Лука
2. Андрић Владан, Зворник
3. Аничић Дивна, Мркоњић Град
4. Аничић Милан, Мркоњић Град
5. Антић Жељко, Брчко
6. Атлагић Миле, Босански Петровац
7. Аџић Зоран, Градишка
8. Бајић Вања, Нови Град
9. Бањак Драгослав, Требиње
10. Бањац Милош, Козарска Дубица
11. Батар Драгомир, Бања Лука
12. Батковски Весна, Дрвар
13. Баштинац Никола, Лакташи
14. Билановић Ненад, Србац
15. Благојевић Владо, Добој
16. Богданић Драган, Теслић
17. Божић Рајко, Вукосавље
18. Божичковић Ениса, К.Варош
19. Боројевић Горан, Кнежево
20. Бужанин Јово, Шипово
21. Бузаковић Александар, Бања Лука
22. Булут Вера, Требиње
23. Бурсаћ Горан, Бања Лука
24. Бурсаћ Саша, Приједор
25. Бутулија Здравко, Требиње
26. Василић Споменко, Добој
27. Васиљевић Пољашевић Бојана, Добој
28. Васић Рајко, Бања Лука
29. Видаковић Марко, Источна Илиџа
30. Видић Бојан, Модрича
31. Видовић Драго, Бања Лука
32. Видовић Радојица, Србац
33. Винчић Веселко, Прњавор
34. Вишковић Радован, Милићи
35. Владичић Владислав, Требиње
36. Врховац Дражен, Приједор
37. Вујичић Мирослав, Источна Илиџа
38. Вујичић Горан, Трново
39. Вујмиловић Зоран, Бања Лука
40. Вујнић Снежана, Шипово
41. Вукашиновић Жељка, Рогатица
42. Вуковић Радован, Билећа
43. Вуковић Драгана, Кнежево
44. Вуковић Милан, Нови Град
45. Вуковић Силвана, Фоча
46. Вулић Сања, Добој
47. Вучановић Далибор, Котор Варош
48. Гаврановић Слободан, Бања Лука
49. Гаврић Мирослав, Добој
50. Гаврић Рајко, Теслић
51. Гајић Дијана, Бања Лука
52. Гајић Данијел, Добој
53. Глигорић Владо, Челинац
54. Гојић Душко, Нови Град
55. Голијан Јанко, Хан Пијесак
56. Голић Сребренка, Бања Лука
57. Гостић Урош, Добој
58. Граховац Зорица, Бања Лука
59. Граховац Урош, Градишка
60. Гребић Жељко, Бијељина
61. Грујичић Младен, Сребреница
62. Губић Лужија Јелена, Козарска Дубица
63. Гужвић Владимир, Србац
64. Давидовић Драгољуб, Бања Лука
65. Дакић Душко, Рибник
66. Деспотовић Југослав, Бијељина
67. Додик Синиша, Источна Илиџа
68. Додик Милорад, Лакташи
69. Драгић Реља, Угљевик
70. Драгичевић Данијел, Зворник
71. Драгосављевић Млађан, Србац
72. Дринић Рајко, Приједор
73. Дринић Жељка, Србац
74. Дрљача Мирослав, Нови Град
75. Ђекановић Дијана, Теслић
76. Ђонлага Ристо, Невесиње
77. Ђукић Данијела, Брод
78. Ђурановић Љубомир, Добој
79. Ђурђевић Александар, Бијељина
80. Ђурчић Наташа, Нови Град
81. Жигић Мирослав, Доњи Жабар
82. Жмирић Огњен, Градишка
83. Жујић Милан, Нови Град
84. Жунић Игор, Дервента
85. Зелић Васо, Рибник
86. Зељковић Момчило, Челинац
87. Земун Горан, Прњавор
88. Зубић Горан, Купрес (РС)
89. Иванић Димитрије, Бијељина
90. Иванковић Бојан, Бања Лука
91. Ивановић Бојан, Зворник
92. Илић Драшко, Бања Лука
93. Инђић Татјана, Приједор
94. Јаглица Мирослав, Дрвар
95. Јагодић Милорад, Рогатица
96. Јанковић Синиша, Рогатица
97. Јеринић Горан, Станари
98. Јовановић Славица, Братунац
99. Јовановић Весна, Добој
100. Јовановић Свето , Угљевик
101. Јовичић Илија, Брод
102. Јолџић Зоран, Лакташи
103. Јосиповић Здравко, Бања Лука
104. Јунгић Весна, Дервента
105. Калабић Драго, Прњавор
106. Каленић Дијана, Добој
107. Карановић Саша, Дрвар
108. Каурин Владо, Козарска Дубица
109. Качар Јасна, Мркоњић Град
110. Келечевић Сњежана, Лакташи
111. Кесић Александар, Бања Лука
112. Клокић Златан, Прњавор
113. Кнежевић Недељко, Котор Варош
114. Ковач Драгомир, Центар Сарајево
115. Ковач Милан, Шипово
116. Ковачевић Жељко , Бања Лука
117. Ковачевић Радован, Бања Лука
118. Којић Бојан, Србац
119. Комић Јасмин, Бања Лука
120. Комленовић Милева, Калиновик
121. Короман Бранко, Пале
122. Коџоман Мирослав, Лакташи
123. Кошарац Сташа, Источно Ново Сарајево
124. Крагуљ Никола, Градишка
125. Краљевић Мирослав, Власеница
126. Крекић Младен, Модрича
127. Кривокућа Јасминка, Бања Лука
128. Крњеушић Младен, Мостар
129. Кузман Тамара, Бања Лука
130. Кузмић Ненад, Лакташи
131. Кунић Велимир, Дрвар
132. Кушљић Горан, Котор Варош
133. Лазаревић Момир, Милићи
134. Лазић Зоран, Угљевик
135. Лакић Миле, Вишеград
136. Ламбета Недељко, Требиње
137. Летић Миленко, Бања Лука
138. Лиховић Гордана, Бања Лука
139. Ловрић Милица, Бијељина
140. Лопатић Ана, Пале
141. Лотиња Зоран, Костајница
142. Лукач Драган, Бања Лука
143. Лукач Стевица, Дрвар
144. Лукач Драган, Источни Дрвар
145. Лукић Славица, Бијељина
146. Лукић Љубиша, Брчко
147. Лукић Јасна, Добој
148. Мазалица Срђан, Бања Лука
149. Мајкић Душанка, Бања Лука
150. Макић Урош, Босанско Грахово
151. Максимовић Синиша, Бијељина
152. Малешевић Бранка, Бања Лука
153. Маринковић Предраг, Шамац
154. Мариновић Милана, Нови Град
155. Марић Весна, Горажде
156. Марић Вељко, Фоча
157. Марковић Милица, Бијељина
158. Марковић Радован, Гламоч
159. Марковић Обрен, Зворник
160. Мастикоса Драган, Оштра Лука
161. Мастило Славиша, Бијељина
162. Мијатовић Драган, Травник
163. Милекић Бранислава, Лакташи
164. Милидраг Милинко, Гацко
165. Милидраговић Радован, Берковићи
166. Милић Младен, Бијељина
167. Милић Синиша, Брчко
168. Милић Бошко, Зворник
169. Милић Љиљана, Трново
170. Милићевић Никола, Добој
171. Миловановић Мирослав, Бијељина
172. Миловановић Зорана, Бијељина
173. Миловић Срђан, Гацко
174. Милошевић Велибор, Шековићи
175. Миљановић Љубица, Требиње
176. Минић Саво, Шамац
177. Мирјанић Жељко, Бања Лука
178. Митрашиновић Соња, Вишеград
179. Митровић Славко, Бања Лука
180. Митровић Војин, Бијељина
181. Мочевић Неда, Источна Илиџа
182. Николић Зоран, Осмаци
183. Николић Драган, Теслић
184. Новаковић Зоран, Бања Лука
185. Новаковић Бурсаћ Сњежана, Бања Лука
186. Новић Средоје, Бања Лука
187. Обрадовић Поповић Рената, Градишка
188. Остојић Милован, Босански Петровац
189. Остојић Владо, Хан Пијесак
190. Павић Далибор, Приједор
191. Павловић Огњен, Зворник
192. Павловић Далибор, Приједор
193. Павловић Радомир, Сребреница
194. Павловић Драгомир, Теслић
195. Пазуревић Радован, Дервента
196. Палија Станислав, Бања Лука
197. Панић Немања, Градишка
198. Панић Душан, Станари
199. Пантић Јелена, Милићи
200. Париповић Јово, Гламоч
201. Пауревић Чутура Споменка, Теслић
202. Пејовић Бојан, Пале
203. Пејовић Слободан, Чајниче
204. Перић Ромић Ранка, Градишка
205. Перишић Недељко, Вишеград
206. Петровић Перо, Вишеград
207. Петровић Душан, Зворник
208. Петровић Недо, Лукавац
209. Петровић Лука, Требиње
210. Писић Биљана, Зворник
211. Поповић Зоран, Бања Лука
212. Поповић Младен, Власеница
213. Поповић Сузана, Лакташи
214. Праштало Драго, Сански Мост
215. Продановић Лазар, Зворник
216. Пушара Невенка, Центар Сарајево
217. Радетић Сњежана, Лакташи
218. Радић Јово, Калесија
219. Радмановић Небојша, Бања Лука
220. Радојичић Игор, Бања Лука
221. Рајилић Сњежана, Нови Град
222. Рајлић Нада, Приједор
223. Ракић Борислав, Вукосавље
224. Рачић Душко, Бања Лука
225. Риђошић Драган, Зворник
226. Ристић Ивка, Теслић
227. Ристић Момир, Шековићи
228. Ружичић Сњежана, Језеро
229. Савић Душица, Зворник
230. Сандић Стеван, Лопаре
231. Сантрач Драган, Мркоњић Град
232. Симић Милорад, Дервента
233. Сладоје Радомир, Калиновик
234. Сладојевић Жељко, Градишка
235. Сошња Франц, Бања Лука
236. Спасојевић Борис, Лакташи
237. Средановић Петар, Равно
238. Стевановић Зоран, Зворник
239. Стевановић Остоја, Станари
240. Стојановић Вид, Модрича
241. Стојановић Мишо, Теслић
242. Стојичић Жељка, Мркоњић Град
243. Стојнић Радмила, Бања Лука
244. Сувајац Вукашин, Добој
245. Сувара Дубравко, Бања Лука
246. Суџум Мирослав, Билећа
247. Тадић Драго, Приједор
248. Таминџија Илија, Невесиње
249. Танацковић Свјетлана, Угљевик
250. Тегелтија Зоран, Мркоњић Град
251. Тешановић Гордана, Бања Лука
252. Тешановић Нада, Бања Лука
253. Томић Бошко, Пале
254. Топић Драгослав, Бања Лука
255. Топић Родољуб, Козарска Дубица
256. Топић Милијана, Челинац
257. Топић Софија, Челинац
258. Тошић Борко, Прњавор
259. Тошић Бојан, Соколац
260. Тришић-Бабић Ана, Бања Лука
261. Тукић Милан, Бања Лука
262. Тучић Борис, Бања Лука
263. Ћопић Бојана, Приједор
264.Ћорић Недељко, Бијељина
265. Ћосић Љубиша, И. Н. Сарајево
266. Ћузулан Здравко, Љубиње
267. Ћук Доброслав, Требиње
268. Ћурчић Слободанка, Брчко
269. Уљаревић Милосав, Невесиње
270. Умичевић Маринко, Бања Лука
271. Цвијановић Жељка, Бања Лука
272. Цвијетиновић Саво, Лопаре
273. Цвјетковић Јован, Бијељина
274. Чабрило Бојан, Бијељина
275. Чађо Станислав, Бања Лука
276. Чанчар Јелена, Фоча
277. Чолић Марко, Костајница
278. Чоловић Мирко, Соколац
279. Шешељ Дејан, Источно Ново Сарајево
280. Шиник Слађана, Градишка
281. Шкрбић Ранко, Бања Лука
282. Шојић Бранко, Гацко
283. Шпирић Никола, Бања Лука
284. Шубара Слађана, Котор Варош
285. Шукурма Ненад, Брод
286. Шулић Денис, Градишка
287. Шуман Јовица, Козарска Дубица
288. Шупић Благоје, Требиње